Web Sayfamız Yayında


 

Dikilitaş İnşaatKuruluşu 2006 olan Dikilitaş İnşaat, müşterilerinin kalite beklentilerini karşılamaya ve arttırmaya devam etmektedir. Dikilitaş İnşaat, her projesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaratıcı çözümler sunar.
 
2006 yılından bu yana 30 adet alanında uzman personeliyle Sivas ve çevresinde gerçekleştirmiş olduğu çeşitli faaliyet alanlarındaki işlerle sektöründe önemli bir paya sahiptir.

Dikilitaş İnşaat, birinci sınıf ekipman ve materyal kullanımı yanında yetenekli insan kaynakları, yenilenen plan ve programlama metodları ile deneyimli ve dinamik yönetim anlayışı temel alınarak başarılarını arttırarak devam etmektedir.
 
Dikilitaş İnşaat, yüksek kaliteli servisleri ve taahhüt edilen zamanda teslim edilen anahtar teslim projeleri sunmaktadır.

Dikilitaş İnşaat, yurt çapındaki özgün yeri ile müşterilerine istikrarlı ve etkin bir uluslararası firmanın desteğini ve güvenini sunar.
 
Dikilitaş İnşaat, çerçevesinde, müşterlerine güven ve cesaret vermektedir. Zaman planlaması konusunda şirket, iyi bir itibara sahiptir ve kendi sektöründe en iyiler arasındadır.

Tarih : 2011-07-30 , Görüntülenme : 5052